Kvalitní české přívěsy s 30-letou tradicí

Jsme rodinná firma, která se zabýva výrobou, prodejem a servisem PROFI přívěsných vozíků za osobní a užitkové automobily. Podnik založil v roce 1990 Richard Sacher ml. Vše začalo na zahradě rodinného domu. Přívěsy nejprve vyráběl sám s podporou rodiny a přátel. Poptávka po přívěsech rostla a proto jsme navýšili výrobu a našli vhodné prostory pro jejich realizaci a prodej. V roce 2019 převzal řízení podniku syn Jan Sacher. Letos slavíme 34 let na českém trhu!

Malá firma s velkým jménem

I přesto, že nejsme velká firma, můžete naše přívěsy vidět na cestách po celé České republice. Od roku 1990 jsme vyrobili přes 50.000 ks přívěsů. Při výrobě klademe důraz především na kvalitu používaných materiálů, poctivé zpracování a vstřícný přístup. Díky tomu máme spoustu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi s důvěrou vracejí.

Na naše přívěsy je spolehnutí

Naše přívěsy jsou spolehlivé a nenáročné na údržbu. Jejich masivní konstrukce zajišťuje jejich dlouhou životnost. Nebrzděné přívěsy díky prvotřídním komponentům nevyžadují po celou dobu životnosti téměř žádnou údržbu. To samé platí i při výrobě brzděných přívěsů. Při dodržení předepsaných servisních prohlídek jsou brzděné přívěsy maximálně spolehlivé a především bezpečné.

Pestrá nabídka přívěsů a příslušenství

V nabídce máme čtyři kategorie přívěsů – KLASIK, PROFI, PROFI PLUS A BRZDĚNÉ, které se od sebe liší rozměry, cenou a konstrukcí. V každé kategorii si můžete vybrat rozměr ložné plochy, který vám bude vyhovovat. Doplňky k přívěsům si můžete sami nadefinovat. Základní typy máme většinou skladem. U ostatních typů přívěsů je termín dodání 1-2 týdny. Samozřejmostí je zajištění servisu pro naše zákazníky. Z naší široké nabídky náhradních dílů je možné vybrat a dodat většinu komponentů použitých při výrobě přívěsů. Vybrané díly lze zakoupit v kamenné prodejně v Úpici. Případně drobné díly zasíláme na dobírku po celé České republice.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace