Skip to content

Sacher - Přívěsy s.r.o.

Přívěsy : KLASIK Přívěsy : Profi Přívěsy : Profi Plus Přívěsy : Brzděné Kontakty
Jste na : Úvod
O nás .. Tisk E-mail

OMLOUVÁME SE NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM, Z VÁŽNÝCH RODINNÝCH DŮVODŮ JE MOMENTÁLNĚ PRODEJNA I VÝROBA PŘÍVĚSNÝCH VOZÍKŮ POZASTAVENA.

PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ BUDE MOŽNÝ V TOMTO ROCE V SOBOTU 14. 12. 2019 OD 8-12 HOD. POUZE OSOBNĚ V PROVOZOVNĚ V ÚPICI . 

O OBNOVENÍ PROVOZU VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Děkujeme za pochopení

 

 OD ROKU 1990 VYRÁBÍME MASIVNÍ  PROFI  PŘÍVĚSY SE SVAŘENÝM RÁMEM Z KOVOVÉHO ÚHELNÍKU, VODĚODOLNOU PŘEKLIŽKOU A BEZÚDRŽBOVOU NÁPRAVOU.       

V  NAŠÍ  PRODEJNĚ  NELZE  PLATIT  PLATEBNÍ  KARTOU,  POUZE  V  HOTOVOSTI !  

Firma SACHER-PŘÍVĚSY s.r.o. se zabýva výrobou a servisem PROFI přívěsných vozíků za osobní a užitkové automobily. Firmu se zaměřením na výrobu PROFI přívěsů založil roce 1990 Richard Sacher ml. Do konce roku 2005 byly přívěsy vyráběny pod hlavičkou firmy Richard Sacher - fyzická osoba. Od 1.1.2006 došlo ke změně právní formy na společnost s ručením omezeným pod názvem SACHER-PŘÍVĚSY s.r.o.

    Převážnou část vyrobených přívěsů prodáváme na tuzemském trhu. S námi vyráběnými přívěsy je možné se setkat na cestách po celé České republice i v zahraničí. Od roku 1990 jseme vyrobili přes 30.000 ks přívěsů. Při výrobě přívěsů se zaměřujeme především na kvalitu použitých materiálů. Za léta praxe máme již stálé a spolehlivé dodavatele používaných komponentů.

Naše přívěsy jsou spolehlivé a nenáročné na údržbu. Masivní konstrukce přívěsů zajišťuje jejich dlouhou životnost. Nebrzděné přívěsy díky kvalitním použitým komponentům nevyžadují po celou dobu životnosti téměř žádnou údržbu. Při výrobě brzděných přívěsů používáme kvalitní nápravy a brzdy od firmy Knott. Při dodržení předepsaných servisních prohlídek jsou brzděné přívěsy maximálně spolehlivé a především bezpečné.

Pro naše zákazníky máme na skladě připraveny k prodeji všechny základní typy přívěsných vozíků. U otatních typů přívěsů je termín dodání tři až čtrnáct dní. Záleží na typu vybraného přívěného vozíku, případně na barvě plachty.

Samozřejmostí je zajištění servisu pro naše přívěsy. Z naší nabídky náhradních dílů je možné vybat a dodat všechny komponenty použité při výrobě přívěsů. Vybrané díly lze zakoupit ve vlastní prodejně v Úpici. Drobné díly posíláme také našim zákazníkům na dobírku po celé České republice v co nejkratším termínu.
 
PŘÍVĚSY VYRÁBÍME OD R.1990 
130.png
U všech našich přívěsů povolená maximální rychlost 130 km/hod.
mapsmall.png
Kde nás najdete
Essox_penize.jpg
Splátkový prodej přívěsů - ESSOX
[+]
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • hot color